en / lt

Apie mus

Tomorrow Starts Today?

Kas tai?

Tomorrow Starts Today- tai jaunimo demokratiškumo projektas, siekiantis padėti jauniems žmonėms geriau suvokti demokratinius procesus vykstančius Europiniu, nacionaliniu ir vietos lygmenimis. Projektas ugdo jaunų žmonių aktyvų pilietiškumą, gebėjimą atstovauti savo interesus, valdyti viešosios informacijos sklaidą. Tomorrow Starts Today metu skatinamas jaunimo įsitraukimas į vietos savivaldos valdymą, lygiavertis bendravimas su sprendimų priėmėjais, vykdant sporto, kūrybines, neformaliu ugdymu grįstas veiklas vietos bendruomenėse.

Kas finansuoja?

Projektą finansuoja ES programa „Veiklus jaunimas“, Rokiškio rajono, Medias rajono ir Prmaria Ramnicu Sarat rajono savivaldybės.

Kur ir su kuo?

Tomorrow Starts Today- tai tarptautinis projektas, kuriame dalyvauja dvi valstybės: Lietuva ir Rumunija. Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas“ yra projekto organizatorius, todėl visos Lietuvoje vykdomos veiklos vyksta Rokiškio rajone ir yra orientuotos į šio regiono jaunimą. Rumunijoje veiklas įgyvendina du rajonai: Medias ir Prmaria Ramnicu Sarat. Medias mieste vietos veiklas įgyvendina Rajono jaunimo taryba (Medias Local Youth Council), o Prmaria Ramnicu Sarat rajone – jaunimo organizacija Asociatia de Cultura si Educatie „Sperante Ramniceana“.

Kartu su jaunimo organizacijomis projektą įgyvendinti padeda ir valstybinės institucijos, Lietuvoje- Rokiškio rajono savivaldybė, Rumunijoje- Medias saviavldybė ir Prmaria Ramnicu Sarat savivaldybė.

 

Nori prisijungti?

Projekto metu vykdomos tarptautinės ir vietos veiklos. Tarptautinės veiklos skirtos projekto partneriams ir orientuotos į veiklos kokybės gerinimą. Vietos veiklos skirtos visiems norintiems, nepaisant gyvenamosios vietos, amžiaus, lyties ar rasės.

Tomorrow Starts Today veiklų kalendorius Lietuvoje, Rokiškyje:

Vasario 16 d. – Rokiškio rajono mero taurei laimėti skirtos tinklinio varžybos, kuriose dalyvauja projekto dalyviai

Kovo 30 d. – Praktinis seminaras, paremtas simuliacijos metodu, apie regioninės jaunimo politikos situaciją Lietuvoje, skirtas Rokiškio rajono mokinių tarybos atstovams

Birželio 1 d. – Meno, muzikos ir šviesų šventė „Kūrybinės laboratorijos“

Birželio 1 d. –  Neformali jaunimo diskusija su Rokiškio rajono politikais

Birželio 7 d. – Rokiškio rajono jaunimo ir politikų pašnekesiai

Spalio 10 d. – Tarptautinė jaunimo konferencija, skirta savivaldos dienai paminėti

 

Partnerių vykdomos veiklos Rumunijoje

Projekto komanda Lietuvoje

Projekto vadovė Laura Prievelytė

Juozas Verbiejus

Giedrė Prievelytė

Justina Grigaliūnaitė

Jovilė Jakubkaitė

Goda Bagdonaitė

Kotryna Keliuotytė
draugai